myfitplanet.pl

Wszystko na temat fitnessu.

Płaski brzuch w miesiąc? 30 dni do pięknej sylwetki.

Zgrabna sylwetka i płaski brzuch to figura, która pożądana jest przez wielu. Nie ma w tym nic dziwnego, uchodzi ona za wzorzec atrakcyjności.

Istnieje wiele metod, które pozwalają na zrzucenie brzucha. Wszystkie jednak związane są bezpośrednio z odżywianiem i ćwiczeniami. Dzisiaj, pragniemy pokazać jak w trzech krokach pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i w ciągu miesiąca osiągnąć, wymarzony płaski brzuch.

Oczywiście, należy pamiętać, że nie w każdym przypadku jest to możliwe. Wszak, spalenie kilku kilogramów nadmiaru jest niewykonalne, a poradnik dotyczy osób, których poziom tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha oscyluje w granicach 1-2kg. Z punktu fizyki organizmu, większa metamorfoza jest praktycznie niemożliwa.

Krok 1 – plan

Miesiąc to okres w którym z całą pewnością pojawią się kryzysy, zwątpienia. Aby uniknąć zaniechania działania, należy skonstruować plan, który będzie możliwie precyzyjny.

Udowodniono, że zadaniowe podchodzenie do długotrwałych procesów sprawia, że ich realizacja jest skuteczniejsza i pewniejsza. Warto zatem skonstruować plan, ustalić cel, a także nagrody za pomyślną realizację.

Krok 2 – dieta

Zmiana nawyków żywieniowych to konieczność. Przede wszystkim należy unikać spożywania cukrów prostych. Warto również rozdzielić spożywane pokarmy na kilka mniejszych posiłków (minimum pięć).

Istotny jest również bilans wartości odżywczych, który powinien być dostosowany do podejmowanej aktywności, tryb życia, oraz wskaźnika BMI.

W diecie warto pamiętać o błonniku, który przyśpieszy metabolizm. Ponadto, należy odpowiednio nawadniać organizm (minimum 2 litry wody dziennie).

Krok 3 – ćwiczenia

Aby mieć płąski brzuch niezbędna jest realizacja ćwiczeń. Prócz standardowych planów typu ABS, A6W, które swoją drogą są bardzo skuteczne. Należy zadbać o to, by spalać tkankę tłuszczową. Do tego niezbędna jest realizacja ćwiczeń o charakterze aerobicznym tj: bieganie, jazda na rowerze, pływanie.

Przykładowy plan treningowy na miesiąc:

Poniedziałek: ABS II + Bieganie

Wtorek: ABS II

Środa: ABS II + pływanie (basen)

Czwartek: ABS II

Piątek: ABS II + jazda na rowerze

Sobota: ABS II

Niedziela: ABS II

Krok 4 – suplementacja

Na rynku dostępnych jest mnóstwo różnych suplementów na odchudzanie. Jednym z popularniejszych ostatnimi czasy jest Acai Berry Extreme – preparat, który serwuje największą dawkę jagody Acai w jednej kapsułce.

Acai Berry Extreme – recenzja produktu

Acai Berry Extreme to produkt, który bazuje na owocach Acai, które przyczyniają się nie tylko do procesów odchudzających, ale także:

  • hamują choroby nowotworowe i rozwój raka
  • opóźniają procesy starzenia
  • wpływają pozytywnie na pracę serca i jelit

Acai Berry Extrem to produkt w 100% bezpieczny, przebadany klinicznie. Suplement gwarantuje doskonałe wyniki, które charakteryzuje trwałość (nie wywołuje efektu jojo).

Poniżej prezentujemy wybrane opinie użytkowników:

Doskonałe! W 3 miesiące stosowania schudłam 11 kilogramów. Acai Berry Extreme odmieniło mnie i moje ciało. Naprawdę PO-LE-CAM! ~ Karolina, 31 lat

Dobre to mało powiedziane. Acai Berry Extreme stosowałem miesiąc, ale już wiem, że na tym nie koniec. Z 92 kilogramów udało się w 30 minut zrobić 87kg. Minus 5 kilogramów BEZ DIETY… ~ Tomasz, 34 lata

Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się aż takiego spadku masy ciała. Straciłam przez dwa miesiące sześć kilogramów. Minęły już dwa miesiące od ostatniego opakowania Acai Berry Extreme i waga nie wraca. ~ Monika, 22 lata

Acai Berry Extreme – cena, gdzie kupić?

Acai Berry Extreme kosztuje 139,00 zł za jedno miesięczny zapas. To całkiem dobra cena jak za gwarancję kilku kilogramów na minusie.

Produkt zaleca się kupować bezpośrednio u producenta, ze względu na liczne podróbki, które pojawiają się na aukcjach internetowych – acaiberryextreme.pl.

Podsumowanie

Jak schudnąć? Te pytanie zadają sobie setki osób każdego dnia. Nadwaga jest bowiem problemem, który dotyka spore grono osób. Szacuje się, że prawie 50% osób żyjących w Polsce nie jest zadowolona ze swojej sylwetki.

Na odchudzanie składają się trzy procesy: dieta, trening i suplementacja. O ile trening i dieta to procesy konieczne, o tyle suplementacja stanowi dodatek, którego zadaniem jest spotęgowanie efektów odchudzania. Ten „dodatek” ma na zadaniu przyśpieszyć proces odchudzania i tym samym pozwolić osiągnąć lepsze rezultaty w krótszym czasie.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2021 myfitplanet.pl

Theme by Anders Norén