myfitplanet.pl

Wszystko na temat fitnessu.

Chcę mieć większe piersi: przegląd metod

Chcę mieć większe piersi!” – wcale nas to nie dziwi! Biust jest ważnym elementem kobiecej urody i naturalne jest to, że chcemy by był większy, jędrniejszy i miał piękniejszy kształt.

Proces powiększania piersi może zachodzić na kilka różnych sposobów. Zdecydowanie najefektywniejsze są rozmaite zabiegi medycyny estetycznej. Inne, mało inwazyjne rozwiązania (tabletki, żele itp.) cechują się znacznie mniejszą skutecznością.

TOP 3 zabiegów na większe piersi!

Chcesz powiększyć swój biust? Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych zabiegów na duży biust. Staramy się ocenić trwałość, efekt oraz cenę. Zapraszamy do lektury.

Implanty piersiowe

Wszczepienie specjalnych implantów piersiowych to jeden z najpopularniejszych zabiegów modelujących piersi. Gwarantuje pełną dowolność (wybór implantów). Efektywność zależna jest w dużej mierze od lekarza i jego doświadczenia.

Trwałość: 10/10 (dożywotnia) | Efekt 5-7/10 | Cena: min. 15.000 złotych

Kwas hialuronowy

Wypełnianie biustu kwasem hialuronowym to metoda mało inwazyjna, gdyż cały zabieg realizowany jest w znieczuleniu częściowym. Kwas hialuronowy wraz z innymi odżywczymi składnikami wprowadzany jest cienką igłą. Ślad po wkłuciu znika po kilku dniach.

Trwałość: 6/10 (18-30 miesięcy) | Efekt: 8/10 | Cena: min. 10.000 złotych

Lipomodeling

Jednym z hitów ostatnich miesięcy jest tzw. lipomodeling czyli proces powiększania biustu wykorzystujący wcześniej pobraną tkankę tłuszczową podczas zabiegu liposukcji. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które cenia sobie pełną naturalność efektu. Jest jednak jedno „ale” – rezultaty trudno przewidzieć, gdyż tkanka tłuszczowa ma bardzo różna przyswajalność.

Trwałość: 9/10 | Efekty: 9/10 | Cena: min 10.000 złotych (w zależności od trudności uzyskania materiału – tkanki tłuszczowej)

Czy zabiegi na większe piersi to jedyne efektywne rozwiązania na większy biust?

Powiększanie biustu w gabinetach medycyny estetycznej cechuje wysoka trwałość efektów oraz gwarancja ich uzyskania (możemy oczekiwać powiększenia o nawet kilka rozmiarów). Są to jednak metody drogie, niedostępne dla wielu kobiet, które pragną powiększyć biust. Czy istnieją alternatywy na większy biust? Czy można powiększyć piersi nie angażując przy tym kilku-kilkunastu tysięcy złotych?

Odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: TAK, istnieją metody, które pozwalają poprawić wielkość, jędrność i kształt biustu i jednocześnie nie kosztują zbyt wiele. Oczywiście, te rozwiązania nie gwarantują efektywności na takim poziomie jak ma to miejsce w przypadku zabiegowego powiększania biustu, nie mniej jednak bywają nadzwyczaj skuteczne.

Masaż piersi

Jedną z metod, która gwarantuje optyczną poprawę wielkości biustu poprzez jego uniesienie i ujędrnienie jest masaż piersi. To metoda, która ma jeszcze jedną, bardzo istotną zaletę, tj. stanowi doskonałe rozwiązanie profilaktyczne przeciwko chorobom nowotworowym.

Masaż piersi należy przeprowadzać codziennie. Kolistymi ruchami należy wcierać neutralny balsam w piersi (lub specjalistyczny krem do biustu) przez około 15 minut. Zwykle pierwsze efekty zobaczymy po około 4-6 tygodniach regularnego masowania piersi.

Dieta na większy biust

To metoda kontrowersyjna, aczkolwiek – jak najbardziej skuteczna. Dieta na powiększanie piersi to nic innego, jak zwiększenie udziału tłuszczu w diecie. Finalnie, doprowadza to do nieco większych krągłości – nie tylko w okolicach klatki piersiowej. Nie mniej – czego nie robi się dla większych piersi.

Tabletki i kremy na powiększanie piersi

Bardzo ciekawym rozwiązaniem na większy biust są również tabletki i kremy powiększające piersi. To rozwiązanie, które z każdym kolejnym dniem – zaskakuje skutecznością. Obecnie, najlepsze preparaty (np. ProBreast Plus) pozwalają powiększyć biust o nawet 2 rozmiary. A to wszystko za około 200-300 złotych.

Biorąc pod uwagę cenę rozwiązań inwazyjnych – trzeba przyznać, że jest to nadzwyczaj korzystna oferta cenowa.


A Wy drogie Panie – którą metodą preferujecie? Która według Was jest najlepszym rozwiązaniem? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod tym artykułem. Mamy nadzieję, że powyższe zestawienie ułatwi Wam wybór.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2021 myfitplanet.pl

Theme by Anders Norén