myfitplanet.pl

Wszystko na temat fitnessu.

Czy rozmiar członka ma znaczenie? Jak powiększyć penisa?

Mężczyźni bardzo często narzekają na gabaryty własnego przyrodzenia. Często robią to przed samym sobą. Wszak, to wstydliwy problem, który mógłby zostać prześmiewczo odebrany. Szacuje się, że tzw. kompleks małego penisa może dosięgać nawet co trzeciego Polaka.

To zaskakująca statystyka. Wszak, Polacy uważani są za naród szczególnie dobrze obdarzony przez naturę. Według najnowszych badań profesora Izdebskiego, średnia długość członka Polaków to 17,6 centymetrów, co stanowi jeden z najlepszych wyników wśród Europejczyków. Czy zatem jest czego się wstydzić?

Kompleks małego penisa – skąd się bierze?

Dywagacje na temat tego, czy rozmiar ma znaczenie, nigdy się nie skończą. Próbowano wielokrotnie, nawet poprzez realizację badań. Im więcej takowych dyskusji, tym więcej mężczyzn wpada w sidła w tzw. „kompleksu małego penisa”.

Seksuolodzy są zgodni w tej materii i uważają, że penis i jego wielkość nie ma absolutnie żadnego znaczenia jeśli chodzi o funkcje seksualne, tudzież satysfakcję partnerki. Tylko w przypadku wystąpienia przypadłości tzw. „mikropenis” (członek w czasie wzwodu nie przekracza długości 7 centymetrów), można mówić o defekcie i problemie.

Źródłem kompleksów dotyczących wymiarów penisa bardzo często jest przekonanie, że penis stanowi miarę męskości. Panowie uważają, że im „większy tym lepszy”. To nie jest prawdą, o czym bardzo często przekonują seksuolodzy.

Warto wiedzieć, że głębokość pochwy to 10 centymetrów. Owszem, może ona podczas stosunku ulegać zwiększeniu, ale nie jest to konieczne, aby osiągnąć satysfakcję seksualną. Co więcej – kobiety, wcale nie uważają, że duży penis to duża satysfakcja. Zdecydowanie istotniejszym elementem jeśli chodzi o sypialniane życie jest długość stosunku, zaangażowanie partnera, spełnianie fantazji oraz gra wstępna. Wymiary członka są tylko jednym z elementów, na które uwagę zwraca średnio co piąta kobieta (według badania Franckena z 2002 roku).

Szacuje się, że około 40% mężczyzn jest niezadowolonych z rozmiarów swojego penisa. Ci, którzy nie prowadzą aktywnie seksualnego życia (nie współżyją regularnie), często popadają w kompleksy wynikające z wielkości swojego penisa.

Bardzo często dzieje się tak nawet w przypadkach, gdy penis jest większy niż przeciętny. Nierzadko do seksuologów przychodzą mężczyźni, którzy chcą powiększyć członka o długości przekraczającej piętnaście centymetrów.

Optymalny rozmiar członka

Optymalny rozmiar penisa wynosi 16 centymetrów w długości i 12,2 centymetrów w obwodzie. Tak przynajmniej ustalono na Uniwersytecie w Nowym Meksyku. W badaniu naukowców wzięło udział 80 kobiet, którym udostępniono 33 modele penisów w neutralnym kolorze. Panie miały ustalić optymalną długość i grubość penisa. Średnia ich wyborów to właśnie 16 centymetrów w długości i 12,2 centymetrów w obwodzie.

Co to oznacza? Panie preferują średniej długości członki. Zbyt duże stanowią dla nich spory problem. Wiele kobiet decydowało się również wybierać członki o znacznie mniejszej wielkości, aniżeli średnia.

Reasumując, można zatem powiedzieć, że powiedzenie, że rozmiar ma znaczenie to jeden z największych seksualnych mitów. Wszak, tylko 20% kobiet przykłada do rozmiaru większą uwagę. Dla reszty Pań liczą się inne elementy współżycia.

Dlaczego penis jest tak ważny dla mężczyzn?

Utrwaliło się przekonanie, jakoby penis był swojego rodzaju miarę męskości. Spowodowane jest to wieloma czynnikami. Jednakże, z całą pewnością jest to błędne. Kobiety traktują mężczyzn zupełnie inaczej, dla Pań marą męskości przede wszystkim jest ich postawa, a nie to, co znajduje się w ich kroczu.

Jak powiększyć penisa? Naturalne metody.

Wielu mężczyzn mimo wszystko decyduje się na zabieg powiększania penisa. Zdecydowanie najczęściej Panowie siegają po metody naturalne, gdyż inwazyjne zabiegi są znacznie droższe.

Do rozwiązań naturalnych, które cechuje największa popularność zaliczamy:

  • ćwiczenia na powiększanie penisa
  • suplementy diety
  • pompki do penisa

Narząd rozrodczy mężczyzny jest jednak bardzo delikatny, dlatego też realizacja jakiejkolwiek metody musi wiązać się z dużą ostrożnością. Warto przed realizacją, skontaktować się ze specjalistą (seksuologiem), celem zasięgnięcia rady.

Szczególną popularnością cieszą się tabletki zwiększające rozmiar członka Member XXL, które bez trudu można zakupić na https://memberxxl.pl.

Dla mężczyzn oczekujących natychmiastowych rezultatów, medycyna oferuje inwazyjne zabiegi: powiększanie kwasem hialuronowym oraz operację chirurgiczną polegającą na nacięciu więzadeł wieszadłowych.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2021 myfitplanet.pl

Theme by Anders Norén