myfitplanet.pl

Wszystko na temat fitnessu.

Jak schudnąć 10 kg w miesiąc? Czy to możliwe?

Redukcja wagi wiąże się przede wszystkim z koniecznością większego zdyscyplinowania organizmu. Dwa kluczowe procesy składające się na odchudzanie to: dieta oraz ćwiczenia. To właśnie o nie musimy zadbać chcąc schudnąć 10 kilogramów w ciągu jednego miesiąca.

10 kilogramów w ciągu miesiąca – czy jest to możliwe?

Niezwykle trudne, ale nie niemożliwe. Efekty w postaci redukcji dziesięciu kilogramów to prawdziwe wyzwanie, które wiąże się z koniecznością pełnego zaangażowania w procesy odchudzające.

Jak schudnąć? Czyli kilka słów o diecie, aktywności fizycznej i suplementach

Aby realnie móc myśleć o redukcji w ilości dziesięciu kilogramów na miesiąc musimy posiąść sporą wiedzę. Wszakże nie wystarczy „mniej jeść” i „więcej ćwiczyć”. Tutaj potrzeba ogromnej precyzji jeśli chodzi o bilans kaloryczny i dobór odpowiedniej formy ćwiczeń.

Dieta odchudzająca

Po dietę odchudzającą najlepiej udać się do dietetyka. Wszakże, wiedza i doświadczenie pozwalają ustalić idealny wręcz bilans kaloryczny. Przestrzegamy przed wykorzystywaniem jakichkolwiek jadłospisów o charakterze głodówkowym. Wszakże, są one niebezpieczne dla organizmu (powodują bardzo duże osłabienie). Poza tym, bardzo często po zaprzestaniu głodowania organizmu dochodzi do efektu jojo na skutek spowolnienia organizmu.

Trening odchudzający

Planów treningowych jest dosłownie mnóstwo. To jaką formę powinien przybrać nasz trening zależy od możliwości, wieku oraz wielkości nadwagi. Zaleca się wykorzystywać formy aerobowe (ćwiczenia tlenowe).

Do najskuteczniejszych form zaliczamy: bieganie, stepowanie, jazdę na rowerze, aerobik hi-low. Pamiętać należy jednak o tym, że intensywność powinna wynosić 80-85% (nie więcej i nie mniej) tętna maksymalnego. To pułap, który gwarantuje najwyższą efektywność treningu odchudzającego.

Suplementy na odchudzanie

Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe? Poznaj afrykańskie mango, czyli suplement, który jest absolutnym hitem ostatnich miesięcy. To preparat, który popularność zdobywa na całym świecie.

African Mango to owoc, który wywodzi się z terenów Ameryki Południowej. Początkowo traktowany był jako roślina o właściwościach pro-zdrowotnych. Dopiero później amerykańscy naukowcy postanowili zbadać jego właściwości odchudzające.

Wyniki badań nie były zaskakujące. Wysoka zawartośc błonnika w African Mango sprawiła, że bardzo szybko preparaty tego typu zyskały rzesze zwolenników. Początkowo produkt popularny był tylko na terenach Stanów Zjednoczonych, aktualnie African Mango znany jest na całym świecie.

African Mango w tabletkach – jak to działa?

Skuteczność African Mango to wynik wysokiej zawartości błonnika. To właśnie za sprawą tego, niepodlegającego trawieniu składnika tabletki wykazują tak dobre działanie. Przede wszystkim, błonnik oddziałuje na:

  • detoksację organizmu
  • regulację poziomu cukru we krwi
  • regulację metabolizmu
  • regulację wypróżniania się
  • kondycję całego organizmu

Błonnik to produkt, który wpływa na cały układ pokarmowy i trawienny. Jego suplementacja wskazywana jest przez każdego lekarza.

African Mango, czyli ile ta przyjemność kosztuje?

Błonnik witalny z całą pewnością można kupić taniej w sklepach ze zdrową żywnością. Niestety, nie gwarantuje on tak dużej skuteczności jak ma to w przypadku ekstraktu z African Mango.

African Mango to tabletki, których koszt oscyluje w granicach 150 złotych. W tej cenie konsument otrzymuje 60 kapsułek pozwalających na 30 dni skutecznej kuracji. Zamówienia można składać bezpośrednio na stronie producenta (africanmango.pl).

Bardzo ważną cechą tego produktu jest fakt, iż daje trwałe efekty. Osoby korzystające z tego produktu nie doświadczają efektu jojo. Metabolizm reguluje się na stałe, a nie tylko czas suplementacji preparatu.

Bez cienia wątpliwości, warto skorzystać z tego preparatu. Oczywiście, nie należy zapominać, że podstawą odchudzania powinna być dieta i trening. Suplementy powinny pełnić tylko i wyłącznie funkcję wspomagającą.

Reasumując, 10 kg w miesiąc to niemałe wyzwanie. Jest jednak jak najbardziej możliwe do zrealizowania, co pokazują liczne przykłady. Niekiedy jednak, dla dobra swojej motywacji warto proces redukcji rozłożyć na nieco dłuższy okres czasu.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2021 myfitplanet.pl

Theme by Anders Norén