myfitplanet.pl

Wszystko na temat fitnessu.

Równowaga kwasowo-zasadowa w organizmie – jak ją osiągnąć?

Równowaga kwasowo-zasadowa w organizmie to nic innego jak pH na poziomie od 7,35 do 7,45. Takie wartości gwarantują brak dyskomfortu trawiennego i optymalną pracę układu jelitowo-żołądkowego.

Uzyskanie równowagi kwasowej jest trudne w momencie kiedy odżywiamy się nieregularnie i niezdrowo. Wszak, to właśnie nieprawidłowości w diecie są przyczyną zakwaszenia. Jak sobie z tym radzić? Co zrobić, aby odkwasić organizm?

Istnieje kilka skutecznych rozwiązań, które pozwolą uzyskać całkowitą równowagę kwasowo-zasadową w organizmie.

 • Dieta zasadowa
  Dieta zasadowa to dieta, która bogata jest w owoce i warzywa oraz soki świeżo wyciskane. Pozbawiony cukru, tłuszczów i mięsa jadłospis jest bardzo skuteczny, ale wymusza radykalną zmianę w sposobie odżywiania. Dieta zasadowa, aby była efektywna musi być stosowana przez kilka tygodni.
 • Soda oczyszczona
  Jednym z najsilniejszych produktów odkwaszających i oczyszczających organizm jest soda. Należy pić co najmniej jedną szklankę płynu (1 łyżka sody) każdego dnia, by zauważyć efekty po kilkunastu dniach stosowania.
 • Ocet jabłkowy
  Podobną efektywnością co soda oczyszczona, może pochwalić się mikstura oparta na occie jabłkowym. Ta substancja działa bardzo podobnie – oczyszcza i odkwasza organizm.
 • Suplementy diet
  Odkwasić organizm można także przy wykorzystaniu gotowych suplementów diet. Oparte są one zwykle na tzw. superfoods, czyli super żywności. W przypadku odkwaszania najlepiej sprawdzają się takie substancje jak spirulina oraz chlorella.

Nasza propozycja na odkwaszanie: SPIRULIN PLUS
Doskonałym, wygodnym i przede wszystkim skutecznym sposobem na odkwaszanie organizmu jest Spirulin Plus. To połączenie wyżej wymienionych superfoods – spiruliny oraz chlorelli. Ponadto, w składzie znajdą Państwo lucernę siewną, pokrzywę zwyczajną, cynk oraz mniszek lekarski.

Według badań – ponad 90% konsumentów zadowolonych jest z tego preparatu. Nie może to dziwić – taka kompozycja składników po prostu nie może być nieskuteczna.

Spirulin Plus – czy działa? Wasze opinie.
Niedawno, przy okazji na temat zanieczyszczeń i zakwaszeń organizmu poprosiliśmy Was – naszych czytelników o przesyłanie opinii na temat sprawdzonych rozwiązań. Jak się okazało, wiele z nich dotyczyło właśnie Spirulin Plus. Najciekawsze opinie postanowiliśmy opublikować.

Jadwiga, 54 lata, Pomorskie
Spirulin Plus okazał się prawdziwym wybawieniem. Moje pH w organizmie było dalekie od pożądanego i poprawnego. Na szczęście, systematyczna suplementacja Spirulin Plus już po miesiącu przyniosła znaczną poprawę. Po 60 dniach – pH było idealne i wynosiło 7,40. Aktualnie stosuję Spirulin Plus profilaktycznie – z bardzo pozytywnymi wynikami.

Karol, 27 lat, Małopolskie
Suplementy diety to coś, co do tej pory było mi obce. Raczej byłem nieufny w stosunku do tego typu środków. Jak się okazało – całkiem niesłusznie. Niektóre preparaty, a wśród nich – Spirulin Plus to doskonałe rozwiązanie na wiele dolegliwości. Osobiście starałem się wyeliminować zakwaszenie i przywrócić równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. Dwumiesięczne stosowanie (codzienne) Spirulin Plus okazało się w pełni wystarczające. Środek ten trochę kosztuje, ale z całą pewnością jest warty swojej ceny.

Piotr, 22 lata, Mazowieckie
Mówiąc o sposobach na odkwaszanie nie sposób wspomnieć o Spirulin Plus. Proszę zauważyć, że ten środek jest w pełni naturalny i bezpieczny dla organizmu. Mi osobiście pomogło jedno opakowanie po czym odstawiłem produkt na kilka miesięcy, a równowaga kwasowa w organizmie cały czas była utrzymywana.

Podsumowanie

Zakwaszenie organizmu to dolegliwość, która objawia się między innymi dyskomfortem trawiennym, zaburzeniami w wypróżnianiu oraz bólami brzucha. Eliminacja tej przypadłości może zachodzić na wiele różnych sposobów. Jednym z rozwiązań jest Spirulin Plus.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2021 myfitplanet.pl

Theme by Anders Norén